KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Dually straps

Značka: Slingshot
Určení: unisex
Dualy strapy a pady jsou naprostou novinkou pro rok 2015. Zahrnují vylepšený dual density ergonomický pad a nový strap, který nabízí nastavení ve čtyřech osách.
Maximálně přesnost fixace nohy zajišťuje čtyřbodové nastavení ve vertikální rovině a také v horizontální ose, což znamená přesné obepnutí kontury vaší nohy. Rider nastaví své strapy pro své pohodlí a kontrolu nad boardem přesně a nekompromisně ve všech rovinách vaší nohy. Nezanedbatelný je i nový systém, který vám ulehčí a urychlí namontování vázka na váš board.

 

3 590,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot Asylum 2014

Asylum 2014  je druhou genarací  Slingy wakestyle boardů a už je z něj mezi ridery fenomén. Freestyle a wakestyle vlastnosti tohoto boardu dostaly nejednoho diktátora.
10 390,- Kč

Slingshot Misfit 2014

Jasně nejúspěšnější a nejprodávanější Slingy board. Slingshot Misfit 2014 je určen pro allround ridery, kteří hledají board do všech podmínek. Vlastnosti tohoto boardu využijete jak na rovné vodě, tak v chop podmínkách, kdy oceníte jeho hladkou jízdu bez nepříjemného spraye do tváře....
10 890,- Kč

Slingshot Glide 2014

Zatímco jiné společnosti se zaměřují u light wind boardů především na jejich šířku, Glide jde cestou dlouhé efektivní hrany a užšího boardu.
13 890,- Kč

Slingshot Asylum ´15

Asylum 2015 se letos vrací jako perfektní volba pro freestyle pro ridery, top HC jezdce a také freestylově laděné freeridery. Díky progresivnímu rockeru s větším zakřivením se Asylum profiluje jako board pro všechny styly jízdy, pohodlný jak na rovné vodě, tak i v mega chopu. 
10 890,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.