KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Slingshot Glide 2014

Značka: Slingshot
Určení: unisex
Úroveň zkušeností: pokročilý , středně pokročilý , začátečník
Rozměry:
Zatímco jiné společnosti se zaměřují u light wind boardů především na jejich šířku, Glide jde cestou dlouhé efektivní hrany a užšího boardu.
 Glide s jeho dlouhou efektivní hranou a menší šířkou boardu, nastupuje do skluzu velmi rychle. Přitom, díky malé šířce boardu, ale dostatečně velké ploše pro rychlý nástup do skluzu, se vám na boardu perfektně hraní, žádné lámání kotníků nepřechází v úvahu, cítíte se jako na twintipu klasických rozměrů. Při poklesu větrných podmínek ma však board dostatečný power na průjezd větrných děr. Přesné řízení a kontrola hrany vám umožňuje ze svého boardu a také ze svého kitu, vyždímat naprosté maximum. Přitom jízda je na tomto boardu překvapivě velice hravá a zábavná. Takže pokud síla větru klesne pod 7m/s, nezoufejte. Glide vám zaručeně pomůže navýšit počet dní, kdy k vodě nejedete zbytečně.

Pro rok 2015 zde máme menšího 150cm bráchu, který je určen pro lehčí ridery a pro ty, kteří hledají ještě větší mrštnost light wind boardu s nižší váhou a to vše při zachování skluzových vlastností.


 

VYCHYTÁVKY:

ATOMIC CORE – ultralehké celodřevěné jádro (jediné možné pro špičkové vlastnosti boardu) s vynikajícím popem a nepřekonatelnou životností.

NEW BLOCK RAIL – velice odolná, nárazuvzdorná hrana, větší skluzová plocha, ideální do low windu

NEW FASTRACK – nový fastrack (uchycení vázka v kolejnici) je vyladěný pro ještě rychlejší a přesnější nastavení vázka. Vylepšen i montážní hardware. Není jednodušší a rychlejší uchycení vázka na trhu.

SINGLESHOT FUSSION RAIL – kraje hran z jednoho kusu velmi odolné hmoty (materiál na výrobu skate koleček). Prakticky nezničitelná hrana snese i velmi surové zacházení.

RESIN X – kvalitní, pevná, UV odolná a hlavně velmi lehká pryskyřice, kterou je dřevěná jádro společně s tkaninou obaleno.

LEGENDARY SLINGSHOT CONSTRUCTION – nejleší materiály, vysoká životnost, inovace a stálé testování těmi nejlepšími ridery na světě.


ROZMĚRY

Glide 150 x 41.22cm (38.1cm at tip/tail)
Glide 160 x 40.64cm (37.1cm at tip/tail)

STANCE OPTIONS

21.25 in. to 28.50 in.

FINS

(4) 2” Symmetrical Fiberglass Fin

V BALENÍ

Board / Fins / NEW Bolt-On 5.0 Bindings / Grab Handle 

13 890,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot Rally 2014 10 m

Rally 2014 je čtvrtou generací tohoto nejuniverzálnějšího kitu z nabídky Slingshot. Rally vyniká svým obrovským rozsahem, rychlosti točení a přesností ovládání.
22 890,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.