KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Dárkový voucher

Značka: SK Kite Akademie
Nevíš, co přesně darovat z naší nabídky? Kup tento poukaz, který Ti přijde poštou, vyplněný na Tebou vybranou částku nebo zboží, kurz, zájezd... Určení poukazu nebo jeho hodnotu vepiš do poznámky v objednávce, do třech dnů jej obdržíš na uvedenou adresu na dobírku i s dárkem od nás!! A už víš, co darovat...!!
1,- Kč
Další produkty z kategorie

3-denní kurz kiteboardingu - Egypt

Kurz kiteboardingu pro začátečníky a středně pokročilé v ideálních podmínkách okolí egyptské Hurghady - mělká, teplá  voda, vynikající větrné podmínky, tropické počasí, hotelové ubytování, skvělý plážový servis - a co víc - dostaneš se sem s naší Kite-travel - jako náš student navíc dostaneš cenu za zájezd zvýhodněnou o celou jinak naší provizi od CK !!
7 499,- Kč

Dvoudenní kurz snowkitingu

Kurz snowkitingu pro začátečníky a středně pokročilé. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří Jeseníků nebo v místě dle dohody.
3 390,- Kč

3-denní kurz kiteboardingu - Rujána

Kurz kiteboardingu pro začátečníky a středně pokročilé v ideálních podmínkách Německého ostrova Rujána - mělká voda, velká pravděpodobnost větru a výborná dostupnost autem.
6 499,- Kč

Dvoudenní kurz snowkitingu ALL INCLUSIVE

Kurz snowkitingu pro začátečníky a středně pokročilé. Výuka probíhá na TOP snowkite centru Ryžoviště v okrese Bruntál - podhůří Jeseníků, cca hodina a čtvrt jízdy z Brna. Cena zahrnuje dvoudenní kompletní kurz snowkitingu, ubytování v našem Snowkite-housu se snídaní. 
3 490,- Kč

Jednodenní kurz snowkitingu - dvojka

Kurz snowkitingu pro mírně pokročilé snowkitery. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří Jeseníků nebo v místě dle dohody.
1 990,- Kč

Jednodenní základní kurz snowkitingu - jednička

Kurz snowkitingu pro začátečníky a refresh znalostí mírně pokročilých snowkiterů. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří jeseníků nebo v místě dle dohody.
1 990,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy - Vysočina:

www.KITE - PARK.cz
Seifertova 37
www.KITE - TRAVEL.cz 586 01 Jihlava  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
Pobočka - Jižní Čechy
Hraběcí 403
  Planá nad Lužnicí
marketa@kite-park.cz 391 11
tomas@kite-park.cz tel: 728 971 872
   


Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.