KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...
1

Sport kamera MagiCam SD21

Natočte své aktivity a zážitky z vlastní perspektivy. Kamera MagiCam SD21 se může pochlubit nadstandardními prémiovými funkcemi, úžasnou kvalitou obrazu a univerzálností.  Natáčet s ní je skvělým zážitkem, který si zamilujete.
6 980,- Kč

Přísavný velký držák

Držák s přísavkou je ideální k připevnění Vaší MagiCam SD21 na jakýkoli hladký povrch. Díky dlouhé paži a kulovému kloubu se krásně přizpůsobí Vašim potřebám.  Díky držáku můžete kameru připevnit na auto, povrch helmy, motocykl, skútr či na cokoli, co má hladký povrch.

Stabilní držák se snadno přisaje na kapotu, sklo a jiné hladké povrchy.

836,- Kč

Přísavný držák malýIdeální k připevnění MagiCam SD21 ve stísněných prostorech nebo na velmi plochých čelních sklech, ale samozřejmě i jakýmkoli jiným hladkým povrchům. Díky malému rameni a kulovému kloubu lze optimálně přizpůsobit i na malém prostoru. Ideální například na čelní sklo při využití kamery jako tzv. černé skříňky.
796,- Kč

Hrudní držák

Hrudní pás pro MagiCam SD21, může být aplikován na všechny velikosti postavy a umožňuje mít kameru v přední části hrudníku, případně na zádech. Díky tomu je možné mít nové, netradiční záběry z vlastního pohledu.
1 108,- Kč

Čelenka

Čelenka pro MagiCam SD21 je elastická a má nastavitelné rozměry/velikost. Kamera lze sklopit a proto je čelenka ideální pro sporty, kde nemusíte nosit helmu. Kameru můžete samozřejmě různě nastavit, tak aby směřovala po směru chůze, ale například i směrem vzhůru nebo naopak dolů.

Plně nastavitelný držák fungující na podobné bázi jako čelovka.

443,- Kč

Pásek na helmu

Páskový držák na helmu pro MagiCam SD21 je skvělý pro všechny typy přilb, které mají ventilační otvory. Těmi se držák připevňuje k helmě. Výhodou jsou velmi malé rozměry a hmotnost.  Ačkoliv je pásek určen zejména pro připevnění kamery na helmu, lze ho využít, vzhledem ke své povaze, na mnoho jiných činností.
Páskový držák je ideální např. pro cyklistické přilby. Připevňuje se protažením mezi větracími průduchy přilby.

422,- Kč

Držák na board

Sada obsahuje 2x držák na surf pro kameru MagiCam. Díky vysoce přilnavé 3M vrstvě připevníte  samolepící držák  k surfu, wakeboardu, kiteboardu, vodním lyžím, na trup lodi nebo kanoe.  Surfový držák je zabezpečen díky druhé menší zabezpečovací podložce.

Pro trvanlivou, velmi stabilní fixaci k surfu, wakeboardu, kiteboardu, lodi, kanoi či vodním lyžím.
675,- Kč

Vnitřní baterie

Vnitřní Li-Ion baterie s 3,7V a 1000 mAh pro MagiCam SD21 umožňuje nahrávání videa po  dobu asi 2 hodin mimo dosah napájení nebo bez přídavné externí baterie.

Standardní baterie nutná pro provoz kamery. Instalujte do prostoru pro baterii uvnitř kamery.
493,- Kč

Protiskluzová gumová podložka

Protiskluzový nástavec na hladké povrchy pro MagiCam SD21. Díky rychlé instalaci můžete rychle měnit polohy.

Podložka je vyrobena z měkké gumy a funguje podobně jako přísavky.
594,- Kč

Selfshot držák na tyč

Tento držák umožňuje Vaší MagiCam SD21, aby byla připevněna k trubkám či tyčím o průměru 17-32 cm. Primárně je tento držák určen pro upevnění na řidítka, ale jeho použití se meze nekladou. Je možné ho upevnit např. na sedlo, rám kola, vidlice,  letadlo či všude, kde je možnost přidělat kameru na trubku.

Umožňuje přimontovat kameru zejména na řídítka a dělat záběry z jiného úhlu či sebe samého.

1 098,- Kč

Držák na tyč 17 - 32 mm

Tento držák umožňuje Vaší MagiCam SD21, aby byla připevněna k trubkám či tyčím o průměru 17-32 cm. Umožňuje tedy držiteli namontovat ho např. na řídítka, sedlo, rám kola, vidlici,  letadlo či všude, kde je možnost přidělat kameru na trubku.

Umožňuje přimontovat kameru např. na řídítka, rám kola, vidlici či jakoukoli trubku.

Pro montáž na nosiče, trubky nebo tyče o rozměru 17 až 32 mm.
755,- Kč

Držák na tyč 32 - 55 mm

Tento držák umožňuje Vaší MagiCam SD21, aby byla připevněna k trubkám či tyčím o průměru 32-55 cm. Umožňuje tedy držiteli namontovat ho např. na řídítka, sedlo, rám kola, vidlice, letadlo či všude, kde je možnost přidělat kameru na trubku.

Umožňuje přimontovat kameru např. na řídítka, rám kola, vidlici či jakoukoli trubku.

Pro montáž na nosiče, trubky nebo tyče o rozměru 32 až 55 mm.
796,- Kč

Vodotěsný obal velký

Ochranné pouzdro pro MagiCam SD21 je velmi odolné a chrání kameru před poškozením. Kromě toho je odolné proti vniknutí vody až do 100 metrů. Je velké a tak se do něj vejde nejen kamera samotná, ale i s připevněným TFT displejem, externí baterií či jiným doplňkovým příslušenstvím.

Vodotěsné, nárazuvzdorné pouzdro na kameru včetně barevného displeje.
1 088,- Kč

Portálová baterie 2500 mAh

Díky portální Li-Ion baterii o kapacitě 2500mAh, můžete dobíjet svoji AEE MagiCam ať jste kdekoliv. Použít portální baterii můžete s Vaší MagiCam přímo za provozu, případně lze samozřejmě dobíjet i Vaši externí baterii.  Portální baterie funguje jako nabíjecí zdroj pro dobití Vašich baterií a provoz kamery MagiCam. Portální baterie pro AEE MagiCam


1 300,- Kč
1
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.