KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...
1

Carver Da Monsta 31

Da Monsta s délkou 31″ vytvořený ve spolupráci s předním návrhářem surfů Toddem Proctorem. Tento model vychází tvarem z Toddova populárního modelu surfu „Da Monsta“.
7 179,- Kč

Carver Resin 31

Model Resin se od modelu Da Monsta liší pouze grafickým provedením. Stejně jako Da Monsta je tak akorát široký a dlouhý, abyste na něm mohli pořádně a jednoduše na rovině zapumpovat a odlepit se z místa s akcelerací jako nikdy předtím.
6 994,- Kč

Carver Surfpunk 32

Surfpunk (nebo taky Marilyn) s délkou 32″ a nakopnutým nosem i tailem. Tohle je prkno pro opravdové jezdce, kteří chtějí něco předvést a ne tahat prkno po obchoďáku. Marilyn čeká, až jí předvedeš nějaké olliečka, oldschool triky ve stylu Dogtownu a pořádné odseknutí hrany na kopingu nebo v bazénu
6 994,- Kč

Carver Fraktal 33

Fraktal 33″ je založen na klasických double-kick pool boardech, se středním concave poskytující širší postavení nohou, než klasický krátký board. Se svou délkou je velmi jednoduché ho rozpumpovat a poskytuje vynikající street surfový pojezd.
6 994,- Kč

Carver Green Room 34

Greenroom 34″ v novém provedení pro rok 2012. Board střední délky, který vychází z retro boardů. Skvělý pojezd, široký diamond tail pro pohodlné umístění nohy a rozšířená wheelbase na pořádných 18,9 palců. Tomu se říká využít poskytnutý prostor.
6 994,- Kč

Carver Venice Funline 36

Venice Funline 36″ byl zrozen na ulicích domova Carveru – ve Venice v Californii. Jedná se víceméně o prodloužený short skate. Venice Funline je určen na surfování pořádných kopců, cestování a dojíždění, ježdění v bowlu a triky za jakýchkoli podmínek!
7 179,- Kč

Carver Lola Pintail 36

Jeden z nejoblíbenějších “středně dlouhých“  Surf skateboardů v nabídce Carver Sakteboards,  je  dodáván s kombinací C7 předního surf trucku se stabilním C2 longboard truckem v zadu. C2  je zvýšený na 2 1/2 “ a má změněnu geometrii tak aby se prohloubila hladká charakteristika zatáčení bez wheelbites  (zaseknutí koleček o deck) a nestability ve vyšší rychlosti.
6 994,- Kč

Carver Gullwave / Facetime 38

Prkna Gullwave a Facetime délky 38″ tvoří základ cruisingové kavalerie Surf Skate Carver. Velmi versatilní prkno v ideální délce pro zmiňovaný cruise po nejbru, ale i po dlouhých asfaltových stezkách mimo město.
7 280,- Kč

Carver Pipelines 43

Pipelines 43″ je nejdelší prkno naší nabídky, které se hodí pro cross-step, noseride a celkově se blíží oldschool surfingu se vším tím procházením po prkně a nekonečnou deskou.
7 482,- Kč
1
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.