KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...
1

Longboard Surf Skate kola Carver MAG 70mm/ 78a

Nová kolečka od Carver Skateboards jsou opět centerset umožňující kontrolované opotřebení , tak že měníte pozici jednotlivých koleček tak aby jste zamezili formování do konusu, vznikajících zejména při slidech.
1 341,- Kč

Longboard kola ABEC 11Gumballs 76mm / 75, 78, 81, 84

Další z nabídky kol od firmy ABEC 11, jsou velmi osvědčené GUMBALLS 76mm ve třech verzích tvrdosti 75, 78,81, 84a . Velikost 76mm  zaručuje jednoduché získání relativně vysokých rychlostí i na rovinatých cestách a chodnících
1 462,- Kč

Sk8 Pole

SK8 Pole je nový produkt který byl vyvíjen v  Ohiu a samozžejmě mu tvůrci věnovali několik testů a vývoje. Dalo by se říct, že SK8 pole přináší Stand Up Paddle , tedy SUP na každou cestičku i chodník.
1 990,- Kč

Carver 6in1 Skate Tool

Jelikož je potřeba čas od času vše na našem surf skateboardu přitáhnout, případně rozložit , vyčistit, složit a dotáhnout, šikovné nářadíčko se vždycky hodí.
489,- Kč

Carver Da Monsta 31

Da Monsta s délkou 31″ vytvořený ve spolupráci s předním návrhářem surfů Toddem Proctorem. Tento model vychází tvarem z Toddova populárního modelu surfu „Da Monsta“.
7 179,- Kč

Carver Resin 31

Model Resin se od modelu Da Monsta liší pouze grafickým provedením. Stejně jako Da Monsta je tak akorát široký a dlouhý, abyste na něm mohli pořádně a jednoduše na rovině zapumpovat a odlepit se z místa s akcelerací jako nikdy předtím.
6 994,- Kč

Carver Surfpunk 32

Surfpunk (nebo taky Marilyn) s délkou 32″ a nakopnutým nosem i tailem. Tohle je prkno pro opravdové jezdce, kteří chtějí něco předvést a ne tahat prkno po obchoďáku. Marilyn čeká, až jí předvedeš nějaké olliečka, oldschool triky ve stylu Dogtownu a pořádné odseknutí hrany na kopingu nebo v bazénu
6 994,- Kč

Carver Fraktal 33

Fraktal 33″ je založen na klasických double-kick pool boardech, se středním concave poskytující širší postavení nohou, než klasický krátký board. Se svou délkou je velmi jednoduché ho rozpumpovat a poskytuje vynikající street surfový pojezd.
6 994,- Kč

Carver Green Room 34

Greenroom 34″ v novém provedení pro rok 2012. Board střední délky, který vychází z retro boardů. Skvělý pojezd, široký diamond tail pro pohodlné umístění nohy a rozšířená wheelbase na pořádných 18,9 palců. Tomu se říká využít poskytnutý prostor.
6 994,- Kč

Carver Venice Funline 36

Venice Funline 36″ byl zrozen na ulicích domova Carveru – ve Venice v Californii. Jedná se víceméně o prodloužený short skate. Venice Funline je určen na surfování pořádných kopců, cestování a dojíždění, ježdění v bowlu a triky za jakýchkoli podmínek!
7 179,- Kč

Carver Lola Pintail 36

Jeden z nejoblíbenějších “středně dlouhých“  Surf skateboardů v nabídce Carver Sakteboards,  je  dodáván s kombinací C7 předního surf trucku se stabilním C2 longboard truckem v zadu. C2  je zvýšený na 2 1/2 “ a má změněnu geometrii tak aby se prohloubila hladká charakteristika zatáčení bez wheelbites  (zaseknutí koleček o deck) a nestability ve vyšší rychlosti.
6 994,- Kč

Carver Gullwave / Facetime 38

Prkna Gullwave a Facetime délky 38″ tvoří základ cruisingové kavalerie Surf Skate Carver. Velmi versatilní prkno v ideální délce pro zmiňovaný cruise po nejbru, ale i po dlouhých asfaltových stezkách mimo město.
7 280,- Kč

Carver Chopsickle 38

Chopsicle 38″ je board malý tělem, ale velký skutky. Je považován za nejversatilnější výřezovku na ulici. Poradí si s fletland triky, downhillem, slidy a to vše díky novým a naprosto jedinečným truckům Carver CV, které je možné použít ve verzi DropUp nebo TopMount.
5 979,- Kč

Carver Drifter 41

Drifter 41″ je symetrický twin – tip board postavený pro rychlost. Deska je z 11 vrstev, které se postarají o pevnost, stabilitu a je jedno jestli při cruisingu po městě nebo carvingu a slidech z kopců.
6 934,- Kč

Carver Platypus 42

Platypus 42″ je symetrický twin – tip s top mount trucky CV. Je hodně vyřezaný, takže tu nehrozí žádný wheelbite a má pořádný double – kick, který dělá z tohoto prkna freestylovou libůstku.
6 347,- Kč

Carver Pipelines 43

Pipelines 43″ je nejdelší prkno naší nabídky, které se hodí pro cross-step, noseride a celkově se blíží oldschool surfingu se vším tím procházením po prkně a nekonečnou deskou.
7 482,- Kč
1
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.