KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Profi kamera S70

Značka: AEE
Toužili jste někdy natáčet pod vodou? Chtěli jste někdy pořizovat opravdu kvalitní snímky ať jste kdekoliv a dělát cokoli? Teď máte tu možnost s kamerou MagiCam S70. Jedná se o špičkovou kameru, která kromě řady dalších funkcí disponuje např. vysokorychlostním FULL HD nahráváním, funkcí videotimelapse, obsahuje TFT LCD displej a spoustu příslušenství.
Sportovní kamera je vybavena citlivým CMOS senzorem, nejmodernějším procesorem a má nevídaný výkon při špatných světelných podmínkách. Nyní můžete točit mimořádně plynulá a ostrá videa plná detailů za jakýchkoliv podmínek ať jste kdekoliv či děláte cokoliv. 

Hlavní vychytávky:

 • záznam v rozlišení full HD 1080p
 • variabilní úhel kamery 95° až 170°
 • super slow-motion zpomalené záběry 120 FPS v HD kvalitě
 • zpomalené záběry 1080p 50/60 FPS
 • extrémně odolné vodotěsné pouzdro do 100 m
 • integrované WiFi s inteligentní APP
 • UltraSharp ostrý objektiv
 • kvalitní 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • kvalitní CMOS EXMOR R senzor
 • speciální funkce časosběrné video
 • G-SENSOR pro automatické zapnutí/vypnutí kamery při detekci pohybu
 • TFT barevný displej včetně reproduktorů
 • vysokokapacitní 1500 mAh li polymerová baterie
 • druhá připojitelná externí náhradní baterie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • dálkové ovládání s dosahem 100m
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie
 • kompletně české menu a ovládání


 AEE Magicam S70  TFT Displej  Vodotěsné pouzdro  Wi-Fi Dálkový ovladač Vnitřní baterie  Externí baterie   Dvířka pro použití bez LCD
             
Case free bracket   Fast Plug-in  Konektor  2x samolepicí držák zaoblený  Samolepicí držák rovný  Vložky proti mlžení  Dlouhý šroub
             
USB kabel Pouzdro na kameru a příslušenství Nabíječka Bezpečnostní šňůrka Pásek na dálkový ovladač Klipsna na dálkový ovladač Doplňky
 
 

 

Nahrávání ve FULL HD 60 fps

Sportovní kamera MagiCam S70 nabízí atraktivní možnost natáčet v HD kvalitě 1080p při ultra širokém úhlu 170° s možností volby úhlu záběru: široký, střední, úzký nebo malý. Při možném úhlu záběru až 170° a možnosti natáčení s vysokou snímkovací frekvencí 60 FPS tato kombinace činí z vašeho natáčení nevšední zážitek a umožňuje vám manipulovat s obrazem přesně tak, jak si přejete. Díky vysoké snímkové frekvenci 60 snímku za vteřinu jste schopni videa zpomalovat bez ztráty kvality a zachytit i ty nejrychlejší pohyby. 
  Podpora Wi-Fi

Zabudovaný WiFi modul umožňuje spojení mezi MagiCam S70 a Vaším chytrým telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS. Díky WiFi máte také jedinečnou možnost ovládat kameru skrze dálkový ovladač.Díky Wifi máte kontrolu nad kamerou všude tam, kde by to bylo velice problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožní obsluhovat Vaší S70 kdykoli a odkudkoli. Umožňuje natáčení videa, běžné focení, sekvenční focení a jiné. Oproti konkurenci máte možnost úpravy a otáčení fotek, živý přenos včetně zvuku, zhlédnutí videa, střih videa, stahování videa a sdílení či upload videa např. na Facebook.
           
Zpomalené a superzpomalené záběry

Vysoká snímkovací frekvence způsobí, že vaše dobrodružství budou zaznamenána ještě kvalitněji a impozantněji. Kamera dokáže zachytit i ten nejrychlejší pohyb a akci. Ve FULL HD můžete zpomalit záběry bez ztráty kvality 2x a v HD dokonce 4x. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout mnohem většího zpomalení a můžete vytvořit skutečně excelentní snímky.
 
  Vodotěsnost do 100 m

Díky speciálnímu vodotěsnému krytu se můžete potápět až do 100m díky nejvyššímu standardu ochrany IP68. Plochý kryt čočky umožňuje nekomplikované natáčení a zároveň zajišťuje ty nejlepší podvodní záběry narozdíl od zakřivených čoček. U kamery MagiCam není nutné dokupovat pro potápění speciální příslušenství v řádech tisíců korun, vše je již v základním balení. Celkový plochý design čočky zaručuje, že světelné lomy a odrazy nenaruší vaše videa ani fotografie, a proto lze dosáhnout lepší kvality obrazu a ostření než se zakřivenou čočkou.
Videotimelaps bez SW úprav

Kamera S70 nově obsahuje funkci videotimelapse nebo též časosběrné video. Tato pokročilá funkce umožňuje zrychleně přehrát pomalu se pohybující objekty jako je například východ slunce či plynoucí mraky. Díky této funkci už není nutné složitě softwarově zrychlovat objemné video či komponovat časosběrné fotografie do videa a používat složitý náročný a často velmi drahý software. Ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte nádherné a efektivní záběry.
 
Focení v průběhu natáčení

Kamera na helmu AEE MagiCam S70 umožňuje fotit v průběhu natáčení, již nemusíte přemýšlet, zda chcete natáčet nebo fotografovat. Se sportovní kamerou AEE MagiCam S70 můžete obojí zároveň. Akční kamera má separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, jednoduše během videa zmáčknete spoušť a fotíte. Díky této funkci Vám neunikné žádný záběr ani fotografie.
G-sensor pro detekci pohybu

Po zapnutí G-sensoru bude kamera automaticky aktivovat nahrávání při jakémkoliv pohybu. Kamera začne automaticky nahrávat při vibracích, naklonění apod. Tuto funkci ocení zejména řidiči, kteří se nemusí starat o zapínání/vypínání nahrávání a mají tak jistotu, že kamera vždy zachytí jejich jízdu nebo aktivuje nahrávání například v situacích, kdy někdo nabourá do jejich zaparkovaného vozu. Pokud kamera nezaznamená změnu pohybu během 3 minut, natáčení se automaticky vypne. Funkci lze samozřejmě použít i při jiných aktivitách než je jízda automobilem.
České menu a ovládání

Kamera MagiCam S70 má kompletně české menu a ovládání, které je díky LCD displeji natolik jednoduché, že manipulaci s kamerou zvládne opravdu každý bez návodu či příručky. Nově je na displeji kombinace ikon a titulků pro ještě jednodušší ovládání. Možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka je samozřejmostí


 

AEE Magicam S70 CZ Edition from MagiCam EUROPE on Vimeo.

9 480,- Kč
Další produkty z kategorie

Anemometr Vaavud

Měřič rychlosti větru - anemometr - pro iPhone nebo telefony s OS Android, více barev !!
Jedná se o plastovou otočnou růžici se dvěma miskami, která místo elektroniky a baterie obsahuje dva malé magnety. Chytrý telefon využívá pouze jako držák (po zasunutí anemometru do sluchátkového konektoru), ale funguje i poblíž něho.990,- Kč

Sport kamera MagiCam SD21

Natočte své aktivity a zážitky z vlastní perspektivy. Kamera MagiCam SD21 se může pochlubit nadstandardními prémiovými funkcemi, úžasnou kvalitou obrazu a univerzálností.  Natáčet s ní je skvělým zážitkem, který si zamilujete.
6 980,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.