KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Slingshot Asylum 2014

Značka: Slingshot
Určení: unisex
Úroveň zkušeností: pokročilý
Rozměry:
Asylum 2014  je druhou genarací  Slingy wakestyle boardů a už je z něj mezi ridery fenomén. Freestyle a wakestyle vlastnosti tohoto boardu dostaly nejednoho diktátora.
 Díky progresivnímu rockeru s větším zakřivením jede Asylum v chopu jako po rovině, bez jakéhokoliv cákání vody do tváře. Rovnější hrana spolu s Atomic Core dřevěným jádrem generuje úžasný pop do vašich triků a spolu s rockerem šetří vaše kolena při tvrdých dopadech. Vodící kanálky ve skluzové části boardu napomáhají stabilitě, udržují ideální stopu a okamžitě vedou váš board při dopadech a to i bez ploutviček. To ocení parkově ladění rideři, vyznávající jízdu na překážkách. Díky většímu prohnutí a odolnosti volí toto nádobíčko rideři diktující jak na kitu, tak v cable parcích při wakeboardingu. Pokud tedy hledáte prkno pro kite i wake, je Asylum tou správnou volbou. Asylum je o5 možno jezdit jak ve strapech, tak ve wake botech, nebo v univerzálním JOINT vázku.
VYCHYTÁVKY:

PROGRESSIVE ROCKER – progresivní prohnutí - nejpříznivější, vyzkoušené, riders friendly pro všechny styly ježdění - strapy, Joint botky, wake boty

ATOMIC CORE – ultralehké celodřevěné jádro (jediné možné pro špičkové vlastnosti boardu) s vynikajícím popem a nepřekonatelnou životností.

ELLIPTICAL CONCAVE – tvarování dna prkna, optimální odtok vody a reakce z hrany na hranu

TAPERWALL – kuzelovitá hrana napomáhá ideálnímu hranění speciálně v chopu. Silná hrana s vynikající odolností, maximální oporou a jistou kontrolou ve vysokých rychlostech.

DOUBLE V MOLDED CHANELS – vyfrézované dvojité kanálky napomáhají čistému odlepení boardu při odrazech z hrany i z plochy, zvyšují stabiliti a vedení boardu při dopadech a jízdě.

NEW FASTRACK – nový fastrack (uchycení vázka v kolejnici) je vyladěný pro ještě rychlejší a přesnější nastavení vázka. Vylepšen i montážní hardware. Není jednodušší a rychlejší uchycení vázka na trhu.

SINGLESHOT FUSSION RAIL – kraje hran z jednoho kusu velmi odolné hmoty (materiál na výrobu skate koleček). Prakticky nezničitelná hrana snese i velmi surové zacházení.

CHINED PLANE RAIL – tvar hrany navržen pro optimální odvod vody jak ve předu (žádné spreje do tváře), tak i vzadu, což minimalizuje „vykopnutí“ vaší nohy ze strapu. To velmi ocení freestyleři. Už žádné odrazy s jednou nohou v poutku.

RESIN X – kvalitní, pevná, UV odolná a hlavně velmi lehká pryskyřice, kterou je dřevěná jádro společně s tkaninou obaleno.

4D GRAPHICS – unikátní dizik, žádné prkno není stejné, každý board je unikátní

LEGENDARY SLINGSHOT CONSTRUCTION – nejleší materiály, vysoká životnost, inovace a stálé testování těmi nejlepšími ridery na světě.


Slingshot 2014 Asylum from Slingshot Kite on Vimeo.

10 390,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot RPM 2014 11 m

Profi rideři, freestyleři, zkušení jezdci i zarytí freerideři po celém světě již poznali tajemství úspěchu RPM. Je to právě „open C“ platforma, která nabízí vše. Obrovskou letovou rychlost, explosivní pop s předvídatelným výkonem, maximální a hladký výkon, živé ovládání. To vše vám napomůže nejen při odrazu..
23 890,- Kč

Slingshot RPM 2014 10 m

Profi rideři, freestyleři, zkušení jezdci i zarytí freerideři po celém světě již poznali tajemství úspěchu RPM. Je to právě „open C“ platforma, která nabízí vše. Obrovskou letovou rychlost, explosivní pop s předvídatelným výkonem, maximální a hladký výkon, živé ovládání. To vše vám napomůže nejen při odrazu..
23 190,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.