KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Wave SST 2016 10m

Značka: Slingshot
Úroveň zkušeností: pokročilý , středně pokročilý
Slingshot s nadšením představuje nový kite – Wawe SST. Kite je přímo stvořen k jízdě ve vlnách. Wave SST(Slingshot Surf Technology) se vyznačuje klasickým C shapem s vývazem podobným RPMku a Rallyčku. Wave SST ale dokáže víc, než kterýkoliv surf kite.
 

Wave SST (nabízen ve velikostích 6, 8, 10 a 12m) je dostatečně odolný, aby vydržel tvrdé zacházení při surf pojezdu, ale lehký natolik, aby parádně zvládal downwind, downloop on a dime a přelétání přes celé okno jen pohybem zápěstí. Pro kitery, kteří chtějí posunout svoje schopnosti na vlnách na další úroveň je Wave SST ideální volba.
 
 
Wave SST je vybaven upravenou, novou, Slingshot revoluční IRS bridal technologií (nacházející se na RPM modelu z roku 2015), která poskytuje okamžitou reakci a vyjímečnou stabilitu.

Slingshot používá technologii „Surf Tough“ téměř 15 let. S jedinečnou technologií šití se tento koncept s Wave SST posunul ještě o úroveň výš. Kite je sestaven velmi silnou a opevnou  „Rip Stop Surf Grid“ kostrou materiálu a extra vyztuženými panely v prošívané mřížce, která poskytuje zvýšenou odolnost při přistávání na vodě. Tyto vylepšení přitvrzují už i tak pevnou konstrukci Slingshot kitů, které jsou jedny z nejodolnějších na trhu.
 
 
I když je Wave SST určený přímo do vln, je také vynikající pro občasné jezdce bez strapů a rychle se rozrůstající komunitu Foil riderů a to díky neuvěřitelnému depoweru, pocitu lehkosti a bezkonkurenčnímu ovládání. Pro vylepšení výkonu se na kitu nachází tři body na přichycení lajn, díky kterým máte v baru více, nebo méně tahu a citlivosti při ovládání, v závislosti na zvoleném bodu.

Na všechy kitech z kolekce 2016 najdete nový One Pump Speed systém, který zvyšuje efektivitu nafukování, abyste se dostali na vodu rychleji a aby vám na ježdění zůstala i nějaká energie.
 
VLASTNOSTI:
 
COMPACT C PLATFORM - Nabízí excelentní low end power, rychlost v otáčkách, perfektní stabilita, předvídatelné a přímé ovládání, jednoduché startování.
 
SURF PROOF SEEMS - Nové šití dělá SST daleko odolnější proti poškození, což vám příjde vhod při pračkách ve vlnách, nebo při crashích při freetyle výcviku. Dále poskytují kitu pevnější profil, což zlepšuje letové vlastnosti kitu a chování v poryvovém větru.
 
SPLITSTRUT - Zvyšuje tuhost kitu, zlepšuje aerodynamiku, snižuje váhu kitu.
 
NEW IRS VÝVAZ  - nový "tlumič", který již znáte z RPM 2015
 
PULEY LESS BRIDLE CONFIGURATION - bezkladkový systém, lepší odezva kitu
 
TRI TECH PRODUCTION - kevlarem vyztužené nejcitlivější zóny, vysoká užitná hodnota kitu.
 
COMPACT DORECT CONECT BRIDLE - Nový, kompaktní vývaz, zabraňující zamotání. 
 
RIP STOP SURF GRIND - speciální, odolný panel, zabraňující roztržení v nejnamáhanějších oblastech kitu.
 
THREE STRUT - velmi nízká váha kitu, zlepšené letové vlastnosti.
 
ONE PUMP SYSTEM - nový ventil, ryhlé a snadné nafukování.
 
LEGENDARY SLINGSHOT CONSTRUCTION - vysoká užitná hodnota, poslední, nejkvalitnější materiály použité na látce vrchlíku, bánech, odtokovkách i ventilech. Servis, veškeré náhradní díly skladem.

 

 

27 890,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot Ballistic 2016

Totálně jsme přepracovali celý trapéz a udělali jsme Ballistic nejbezpečnějším a nejpohodlnějším trapézem, jaký jsme kdy vyrobili.
4 690,- Kč

Slingshot Crisis 2013

Nový Crisis 2013 přináší dynamický výkon v jiné dimenzi, než znáte u jiných levnějších boardů s pěnovým jádrem. Možná je to taky proto, že u Slingshot boardů žádné pěnové jádro nenajdete.
8 890,- Kč

Warrior Waist Harness

Když se řekne kitový trapéz, automaticky to znamená Mystic Warrior. Nejlegendárnější řada trapézů s dlouholetou tradicí. Díky neustálému vývoji se jedná o nejpropracovanější a nejspolehlivější trapéz na trhu. Pánský kiteboardingový a windsurfový trapéz určený pro freestyle i freeride. Perfektně tvarovaný a lehký, umožňuje maximální volnost pohybu pro odjetí nejpekelnějších triků. Dostupný v několika barevných provedeních včetně kolekce Rubena Lentena. 
5 309,- Kč

Slingshot Misfit 2014

Jasně nejúspěšnější a nejprodávanější Slingy board. Slingshot Misfit 2014 je určen pro allround ridery, kteří hledají board do všech podmínek. Vlastnosti tohoto boardu využijete jak na rovné vodě, tak v chop podmínkách, kdy oceníte jeho hladkou jízdu bez nepříjemného spraye do tváře....
10 890,- Kč

Slingshot Asylum ´15

Asylum 2015 se letos vrací jako perfektní volba pro freestyle pro ridery, top HC jezdce a také freestylově laděné freeridery. Díky progresivnímu rockeru s větším zakřivením se Asylum profiluje jako board pro všechny styly jízdy, pohodlný jak na rovné vodě, tak i v mega chopu. 
10 890,- Kč

Drip Multi_Use Waist Harness

Pánský kite/windsurfový kvalitní trapez střední třídy za dobré peníze! 
3 899,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.