KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Slingshot Ballistic 2016

Značka: Slingshot
Určení: muž , žena
Velikost:
Totálně jsme přepracovali celý trapéz a udělali jsme Ballistic nejbezpečnějším a nejpohodlnějším trapézem, jaký jsme kdy vyrobili.


Obzvláště jsme vytunili podložku pod hák, která je pohodlně vystlána tvarovatelnou EVA pěnou. Hák a podložka jsou integrovány do jednoho kusu a zajištěny čtyřbodovým popruhem, který drží celý hák pevně na svém místě a zabraňuje tak vyjíždění celého trapézu nahoru, což zabraňuje možnému poranění žeber. Dále byl vylepšen uzavírací mechanismus háku ve stylu click and go s tím rozdílem, že rozepínání je jednoduchou záležitostí. Staší jen potáhnout odjišťující popruh od sebe a máte rozepnuto.Ballistic Harness Highlights:
- již nikdy více bolesti v oblastech zad, břicha a žeber
- hák zajištěn čtyřbodovým popruhem, již žádné vyjíždění trapézu nahoru
- jednoduché a rychlé zapnutí a vypnutí
- extra podpora zad za pomocí paminátových výztuh
- freestyle friendly HP leash přípojný ocelový kroužek
- větší pohodlí, komfortní hrany trapézu, žádné podření zad na holém těle

4 690,- Kč
Další produkty z kategorie

RPM 2017 7m

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly, stejně jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.

24 890,- Kč

Wave SST 2016 10m

Slingshot s nadšením představuje nový kite – Wawe SST. Kite je přímo stvořen k jízdě ve vlnách. Wave SST(Slingshot Surf Technology) se vyznačuje klasickým C shapem s vývazem podobným RPMku a Rallyčku. Wave SST ale dokáže víc, než kterýkoliv surf kite.
27 890,- Kč

Slingshot Fuel 2013 7 m

Slingshot Fuel má za sebou 12 let vývoje, za kterým se skrývá 12 let potu, dřiny a ladění i těch sebemenších vychytávek. Fuel je Ikona, nejvýkonější a nejodolnější C kite na naší planetě.
15 890,- Kč

Slingshot Rally 2014 10 m

Rally 2014 je čtvrtou generací tohoto nejuniverzálnějšího kitu z nabídky Slingshot. Rally vyniká svým obrovským rozsahem, rychlosti točení a přesností ovládání.
22 890,- Kč

Rally 2016 7m

Nejuniverzálnější a uživatelsky přívětivý kite v nabídce Slingshot. Od roku 2011, kdy se začal Rally vyrábět, jeho obliba mezi kitery dramaticky rostla. Dnes je nejpopulárnější kite od Slingu nabízen ve velikostech 5 až 12m2 + light wind velikost 14m2. Můžete si tak vytunit váš quiver dle vašich potřeb, neděláte žádný kompromis.
19 090,- Kč

RPM 2017 8m

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly, stejně jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.

25 890,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.