KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

Turbine 2017 7m

Značka: Slingshot
Úroveň zkušeností: pokročilý , středně pokročilý , začátečník
 Ve větších velikostí Turbina pokračuje jako ultimátní kite do velmi slabého větru, poskytující dost síly pro jízdu v podmínkách již od 5 uzlů. Přidali jsme 19m velikost pro jízdu v tom nejslabším větru, ve kterém je pojezd možný. Pokud se podíváte na celou řadu velikostí, které v letošním roce přibyly... 

 

Hlavní vlastnosti:

  • Slingshot nejvýkonnější kite nyní nabízen v celé ěkále velikostí
  • Výkonný kite pro středně pokročilé až pokročilé jezdce
  • Bezkonkurenční stoupavost
  • Masivní skoky, mohutný hangtime

Ve větších velikostí Turbina pokračuje jako ultimátní kite do velmi slabého větru, poskytující dost síly pro jízdu v podmínkách již od 5 uzlů. Přidali jsme 19m velikost pro jízdu v tom nejslabším větru, ve kterém je pojezd možný. Pokud se podíváte na celou řadu velikostí, které v letošním roce přibyly, stává se Turbina vysoce výkonným kitem do všech podmínek. Vzhledem k štíhlejšímu aspect ratiu a letu na kraji větrného okna se značně zvýšila stoupavost a rychlost. Monster hangtime je potom u Turbine v této skupině kitů bezkonkurenční. Kite není určen pro kitery, kteří jsou na začátku. Je ušit na míru zkušeným jezdcům, kteří jsou připravení na nejvyšší úroveň výkonu. 

Pro kite foiling je Turbine velmi blízko závodním komorovým kitům při zachování klasických výhod nafukovaček, jako je startovatelnost, vynikající rychlost, stabilita a obrovský rozsah.


1. TURBINE – KONFIGURACE VÝVAZU
Turbína funguje na pětibodovém kaskádovém vývazu a zúžené náběžné hraně a spirách. Tato konfigurace je navržena s tím, aby zajistila co největší stabilitu a konstantní tvar Turbíny ve všech dostupných velikostech.


2. OPEN DELTA C

Spojuje osvědčené výkonové charakteristiky C kitů, jako je síla, stabilita, kontrola a přesné řízení s výhodami a inovacemi OPEN DELTA C tvaru, jako je rychlost točení, lepší aerodynamika, obrovský rozsah a zvýšená tuhost.

VELIKOSTI - VYUŽITÍ

  • 15m, 17m, 19m - osvědčené velikosti pro jízdu ve velmi slabém větru. Využijete v době, kdy ostatní na břehu doufají, že vítr zesílí.
  • 11m, 13m - perfektní volba pro středně pokročilé a pokročilé jezdce, kteří chtějí masivní dávku adrenalinu ve dnech středního větru. Více síly, rychlosti, stoupavosti a obrovský hang time.
  • 5m, 7m, 9m - vysoký výkon, MEGA masivní éry. Přirovnáváno, jako  "Rally na steroidech",  ideální pro zkušené jezdce, kteří jsou připraveni posunout svou jízdu na další úroveň a pro HF ridery hledající konkurenšní výkon na úrovni LEI draka.

V balení:
Kite Slingshot Turbine 2017, batoh, repair kit

Rider profile:
Zamilujete si Turbine, pokud často pobýváte v lokalitách slabého větru, nebo hledáte vysoce výkonný kite do všech větrnných podmínek.

 

Slingshot presents the 2017 TURBINE. from Slingshot Kite on Vimeo.

29 890,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot Fuel 2015 11 m

Fuel určuje směr C kitů posledních 13 let. Fuel 2015 přichází s radikálně novým konceptem vývazu. Fuel je našim prvním kitem, který využívá nový NITROUS čtyřbodový, bezkladkový vývaz.
18 890,- Kč

Wave SST 2016 10m

Slingshot s nadšením představuje nový kite – Wawe SST. Kite je přímo stvořen k jízdě ve vlnách. Wave SST(Slingshot Surf Technology) se vyznačuje klasickým C shapem s vývazem podobným RPMku a Rallyčku. Wave SST ale dokáže víc, než kterýkoliv surf kite.
27 890,- Kč

RPM 2017 12m

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly, stejně jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.

29 890,- Kč

Turbine 2017 11m

 Ve větších velikostí Turbina pokračuje jako ultimátní kite do velmi slabého větru, poskytující dost síly pro jízdu v podmínkách již od 5 uzlů. Přidali jsme 19m velikost pro jízdu v tom nejslabším větru, ve kterém je pojezd možný. Pokud se podíváte na celou řadu velikostí, které v letošním roce přibyly... 

 

34 890,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.