KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

RPM 2017 14m

Značka: Slingshot
Úroveň zkušeností: pokročilý , středně pokročilý

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly, stejně jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.SLINGSHOT RPM 2017

  • freeride-freestyle crossover kite, vlajková loď Slingshot

  • open C – univerzální shape pro všechny styly kiteboardingu

  • hladký tah, výborný pop a bezkonkurenční unhooked výkon

  • uživatelsky příjemný, předvídatelný kite, nejen pro frestyle fanatiky! :-)

  • kite dvojnásobného světového šampióna Youriho Zona a nejtalentovanějšího jezdce současnosti Carlose MariaRPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly stejně, jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností. Od začátečníků, kteří hledají přesně reagující kite se snadným startováním a velkým rozsahem, přes víkendové ridery vyžadující rychlý progres, až po profíky vyhrávající světový pohár. Ještě nikdy v minulosti tady nebyl kite, který vyhovuje tak velkému množství jezdců rozdílných stylů. RPM Open C je osvědčený tvar, který zplodil celou kategorii kitů. Pro freeriding poskytuje citlivé ovládání, plynulý tah v celé šíři větrného okna, možnost vysokých skoků a excelentní, ale předvídatelný tah v kiteloopech. Pro freestylery a wakestalery je kite dokonalým nástrojem nabízejícím excelentní nabití a pop, plynulý tah, vypnutí a jednodušší přechyt. Bez ohledu, do jaké kategorie jezdců spadáte, RPM vám značně vylepší celý zážitek z kiteboardingu. A o to tu přece hlavně jde!
  Riders profile

Budete milovat RPM, pokud jste zaměření na freestyle a unhook riding, nebo si jen chcete užít freeride, vlny a HF. Z tohoto ultimátního a univerzálního crossover kitu nikdy nevyrostete!

Balení obsahuje:
Kite, vývaz, batoh, opravná sada, quick start guide


1.IRS SYSTÉM, KONFIGURACE VÝVAZU
RPM 2017 je vybaven jedinečnou schopností pohlcovat nárazy přes IRS systém vývazu. Je toho dosaženo díky bubgee lajně, která se flexibilně přizpusobuje větrným podmínkám a pomáhá udržet správné napětí v lajnách, což napomáhá přesnému řízení RPM 2017. 
Pro osobní nastavení je připraveno několik přípojných bodů pro všechny styly jízdy. Je jen na vás, který zvolíte, který vám vyhovuje a který využijete. 

2.OPEN C
Kombinuje výkon C kitu (sílu, stabilitu, kontrolu a přímé řízení) s výhodami nových otevřenějších tvarů, jako je low-end výkon, maximální rozsah, stoupavost, startovatelnost z vody, hang time a bezpečnost.

 

Více infa

SplitStrut

Zapříčiňuje, že kite je mnohem tužší, stabilnější a tím pádem daleko přesnější v ovládání. Nezanedbatelná je také zvýšená odolnost celého kitu. SpliStrut zvyšuje výkon při velkém zatížení a způsobuje efektivitu celého rámu kitu.


 

OnePump

Patent Slingshot, dnes používán drtivou většinou firem. Rychlé nafouknutí a vyfouknurtí vašeho kitu jedním ventilem šetří váš čas i sílu.


 

OpenC Canopy

Kombinuje výkon C kitu (sílu, stabilitu, kontrolu a přímé řízení) s výhodami nových otevřenějších tvarů, jako je low-end výkon, maximální rozsah, stoupavost, startovatelnost z vody, hang time a bezpečnost.


 

Nastavení kitu dle vašich potřeb 

Každý rider ocení mnohočetnost nastavení svého kitu. Nové RPM má mnoho možností. Chcete, aby se kite choval jako Céčko? Připojte své ovládací lajny dále od odtokovky a zažijete pocit, jako na kitu FUEL. Pokud chcete kite s velkým rozsahem, vysokou rychlostí ovládání např. Na freeride či do vln, navažte kite blíže odtokovky.


 

Legendární Slingshot konstrukce a odolnost

Mít důvěru ve svůj kite je velmi důležitá záležitost. Komu by se chtělo stále po večerech sedět u šicího stroje, nebo mít svůj kite neustále v opravně. A to v tom lepším případě. V horším jde kolikrát i o život. Slingy byly vždy naddimenzované co se odolnosti týče, což mohou potvrdit hlavně freestyle a wave rideři. Odolný a spolehlivý kite dává jezdcům důvěru dělat svůj sport co nejlépe a bez starostí. Kite si pořizujete pro zábavu a tak se tedy bavte


 

RPM ve světovém poháru

Slingshot RPM je jediný kite na trhu, který je naprostým univerzálem. Můžete na něm začínat, učit se své první triky, nebo např. vyhrát světový pohár! Ano, Carlos Mario na kitu RPM letos získal titul světového šampióna a to naprosto zaslouženě! Potvrzením dominance RPM bylo i celkové druhé místo Youriho Zoona. RPM prostě vládne dnešnímu kiteboardingu.


 

30 890,- Kč
Další produkty z kategorie

Slingshot Fuel 2015 11 m

Fuel určuje směr C kitů posledních 13 let. Fuel 2015 přichází s radikálně novým konceptem vývazu. Fuel je našim prvním kitem, který využívá nový NITROUS čtyřbodový, bezkladkový vývaz.
18 890,- Kč

Wave SST 2016 10m

Slingshot s nadšením představuje nový kite – Wawe SST. Kite je přímo stvořen k jízdě ve vlnách. Wave SST(Slingshot Surf Technology) se vyznačuje klasickým C shapem s vývazem podobným RPMku a Rallyčku. Wave SST ale dokáže víc, než kterýkoliv surf kite.
27 890,- Kč

RPM 2017 12m

RPM se pro rok 2017 vrací s úkolem obhájit pozici toho nejúspěšnějšího kitu, jaký byl kdy vyroben. Kite, který oslovuje široké spektrum uživatelů, je schopen vyhrávat světové tituly, stejně jako být atraktivní pro všechny ridery všech stylů a schopností.

29 890,- Kč

Turbine 2017 11m

 Ve větších velikostí Turbina pokračuje jako ultimátní kite do velmi slabého větru, poskytující dost síly pro jízdu v podmínkách již od 5 uzlů. Přidali jsme 19m velikost pro jízdu v tom nejslabším větru, ve kterém je pojezd možný. Pokud se podíváte na celou řadu velikostí, které v letošním roce přibyly... 

 

34 890,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.