KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

3-denní kurz kiteboardingu - Řecko - -

Termín: -
Určení: muž , žena
Úroveň zkušeností: středně pokročilý , začátečník
Kurz kiteboardingu pro začátečníky a středně pokročilé v ideálních podmínkách Řecka a jeho termiky, která je zárukou, že kurz vždy proběhne a nebudete marnit čas náhradními programy !!  Cena a detaily budou brzy zveřejněny!!
Volných míst: 4
Detaily tohoto kurzu pro vás připravujeme, těšit se však můžete na luxusní, nepřeplněný spot, výuku za pomoci vysílaček a vodního skůtru a perfektního zázemí. 
          Ke kurzu si budete moci zarezervovat ubytování v apartmánech, dále možnost koupi letenky a využití našeho transferu z letiště. 

Sledujte naše stránky pro brzké bližší info nebo kontaktujte na telefon 777211422.

1,- Kč
Další produkty z kategorie

Dvoudenní kurz snowkitingu ALL INCLUSIVE

Kurz snowkitingu pro začátečníky a středně pokročilé. Výuka probíhá na TOP snowkite centru Ryžoviště v okrese Bruntál - podhůří Jeseníků, cca hodina a čtvrt jízdy z Brna. Cena zahrnuje dvoudenní kompletní kurz snowkitingu, ubytování v našem Snowkite-housu s polopenzí a dvěma svačinami. 
3 890,- Kč

Jednodenní kurz snowkitingu - dvojka

Kurz snowkitingu pro mírně pokročilé snowkitery. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří Jeseníků nebo v místě dle dohody.
1 990,- Kč

Unikátní nabídka - kurz kiteboardingu kde chceš !!

Kurz kiteboardingu pro začátečníky a středně pokročilé v libovolné destinaci potle Tvého výběru z nabídky naší cestovní agentury Kite-travel - jako náš student navíc dostaneš cenu za zájezd zvýhodněnou o celou jinak naší provizi od CK !! Tyto zájezdy jsou navíc organizovány stabilními cestovními kancelářemi Fischer, Blue-Style a Exim Tours. Nabídku najdeš ZDE
7 499,- Kč

Jednodenní základní kurz snowkitingu - jednička

Kurz snowkitingu pro začátečníky a refresh znalostí mírně pokročilých snowkiterů. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří jeseníků nebo v místě dle dohody.
1 990,- Kč

Dvoudenní kurz snowkitingu

Kurz snowkitingu pro začátečníky a středně pokročilé. Výuka probíhá na pláních Vysočiny a Jižních Čech, podhůří Jeseníků nebo v místě dle dohody.
3 490,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.