KITE-PARK
Články, videa Rady a tipy pro kiteboarding a snowkiting Sportovní klub Kite Akademie
Všechno pro kite...
...cestovní agentura -
- s námi za větrem nebo jen tak...

Kite kurzy...
Kite shop on road...

RideEngine Apoc 5/4 front zip

Značka: Slingshot
Určení: muž
Velikost:
Ride Engine neos byl zrozen a testován v chladných a drsných vodách Pacifiku. Vytvořen pro bezpečný pohyb ve vodním prostředí jakýchkoliv podmínek. Zima, tak to je to poslední, co byste v nových neprénech od RE zažili.
Spektrum použití high-end neoprénů RE je velmi široké použití. Od Apoc 5/4, s kterým můžete diktovat do zámrazu, až po letní neoprény do teplých destinací, od pánských neos, až po designově vyladěné a plně funkční dámské oblečky. Všechny neoprény kombinují vysokou kvalitu materiálů, využívajících poslední trendy, s naprosto bezkokurenční funkčností a inovacemi.APOC SERIES
Ride Engine vytvořil tuto sérii ve spolupráci s top ridery celé planety, kteří přesně vědí, kde současné neoprény tlačí bota. Z nabídky mohou zvolit to nejteplejší z naší řady, neo 5/4m s integrovanou kapucí a utěsněnými rukávy a nohavicemi, nebo sáhnou po modelech do teplejšího počasí. Můžete volit z modelů se zipem na hrudi (teplejší varianta), nebo na zádech. Lidé s delšíma rukama a nohama mohou potom sáhnout po prodloužených velikostech. Speciální strechové zóny vám umožní bezkokurenční rozsah pohybu. Thermalux Poly Fleece u modelů do studené vody, minimalizuje obsorbci vody a udržuje vaše tělo v teple a suchu. 

Apoc 5/4 fron zip full
Jezděte pohodlně ve velmi chladném počasí  s Apoc 5/4 s předním zipem! Tento oblek nabízí kombinaci izolace a ochrany s unikátní pružností a volností pohybu. Apoc 5/4 je ideální volbou pro velmi chladné dny, suchý oblek se stává zbytečností. Vnitřní fleece vám poskytne tepelnou izolaci navíc, lepené kaučukové švy zabrání průsaku vody, kabuce zabrání úniku tepla přes hlavu. Hlava v teple rovná se teplo na celé tělo. RideEngine Apoc je tady pro všechny, kteří hledají špičkový neoprén pro svůj sport.

Přednosti:
- vynikající elesticita, naprostá volnost pohybu
- komfortní, flexibilní, odolný
- snadné oblékání a svlékání
- vynikající regulace teploty s fleece vložkou v oblasti trupu
- eliminace vniknutí vody pomocí lepených švů

APOC SERIES: Ride Engine vyvinul řadu Apoc ve spolupráci se špičkovými ridery, kteří si přesně řekli, jak ma jejich neoprén vypadat a jaké vlastnosti má mít. Řada začíná nejteplejšími obleky s fleecem u modelů s dlouhými ruávy a nohavicema Apoc 5/4 a 4/3 a 3/2 pokračuje modely do teplejšího počasí 2M shortys. Všechny modely s předním zipem jsou dále vybaveny vnitřním těsněním kolem krku, pro snížení pronikání vody vrchní částí neoprénu. 

 
10 890,- Kč
Další produkty z kategorie

RideEngine Metal Slider Bar

Nový pohled ve fixaci kitu k tělu, obzvláště pro freeridově a vlnově zaměřené jedince. U vlnového ježdění a snowkitingu jde bezmála o revoluci. Každý zná ten pocit, když jedete na toeside hraně (na switch) a kite vás stále tahá ze směru, kterým byste chtěli jet. Řešení RideEngine je jednoducé, nadmíru praktické, které vám dává naprostou pohybovou svobodu. Vyráběn ve dvou velikostech, 8''a 10''. 
1 490,- Kč

RideEngine Hex Core 2016

Tato série trapezů vychází z tvrdé zádové desky z honeycomb materiálu. Ze tří druhů trapézů RideEngine je HEX nejvíce „flexibilní“ a hodící se pro všechny styly pojezdu. Je také cenově nejdostupnější. 
4 099,- Kč

RideEngine Elite 2016

Nejvyšší řada RideEngine využívá karbonu, jako základního stavebního kamene celého trapézu. Elite Series je nejlehčí, nejpevnější a nejtvrdší ze všech tří druhů trapézů od RideEngine.
6 190,- Kč

RideEngine Metal Fixed Hook

Klasický, lehce vyměnitelný hák z nerezové oceli, vhodný pro všechny freestylery a ridery, kteří se rádi odhakují.  
1 490,- Kč

RideEngine Team 2016

Spolupráce s nejlepšími pro ridery na celém světě je klíč k úspěchu kvalitního výrobku. U RideEngine jsou si toho vědomi. Pro Team Serie přichází s materiály jako laminát, karbon, kevlar, které dělaji z tohoto díla velmi odolnou věcičku. Na vývoji trapézu se, krom jiných, podílel jeden z nejlepších vlnařů současnosti, Patrick Rebstock. 
5 099,- Kč
Kontakt:
Sídlo firmy:

www.KITE - PARK.cz
K. H. Borovského 244
www.KITE - TRAVEL.cz 79356 Ryžoviště  
www.KITE - LIFE.cz  tel: 777 211 422  
IČ 67040543  info@kite-park.cz
   
   
Odkazy:

Přihlášení proběhlo v pořádku.

Jste přihlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.